ODWIEDŹ TAKŻE
nasz sklep internetowy

www.obuwiemedyczne.pl

Obuwie i klapki medyczne damskie

Obuwie i klapki medyczne damskie


Jeśli pracujesz w branży medycznej w szpitalu, przychodni lub laboratorium to Twoja praca jest nie tylko ciężka fizycznie i psychicznie, ale także wymaga bycia na nogach przez cały dzień, każdego dnia. Jest to duże obciążenie dla stóp, kolan i kręgosłupa. Dlatego potrzebujesz pary butów, które wytrzymają obciążenie wynikające z 10.000 kroków które robisz dziennie, a jednocześnie będą trwałe i wyglądać profesjonalnie.

Jako pielęgniarka, pielęgniarz, laborantka, laborant, lekarka lub lekarz masz na głowie wiele zadań. Ostatnią sprawą, która powinna cię zaprzątać, jest wygoda Twoich stóp. Rocznie pokonujesz ponad dwa miliony kroków, zatem potrzebujesz wygodnych, modnych i komfortowych butów z właściwym podparciem łuku i przyczepnością. Potrzebujesz obuwia, które będzie wspierać cię na każdym kroku twojej codziennej pracy. Na co warto zwrócić uwagę:

 1. Buty medyczne oddychające i lekkie, aby zmniejszyć zmęczenie; 
 2. Obuwie medyczne antypoślizgowe, aby utrzymać stabilność na śliskich podłogach; 
 3. Buty medyczne trwałe, aby wytrzymać intensywne użytkowanie. 

Ale co oznaczają te wszystkie wymagania? Jakie są będą najlepsze buty dla pielęgniarek i lekarzy?

Bezpieczeństwo przede wszystkim: antypoślizgowe obuwie medyczne

Antypoślizgowe buty są niezbędne dla pracowników służby zdrowia (lekarzy, lekarek, pielęgniarzy, pielęgniarek, larborantek i laborantów). Głównym powodem wypadków w pracy w służbie zdrowie są upadki i pośliźnięcia na śliskich podłogach. Przed zakupem warto sprawdzić, czy obuwie ma właściwe atesty antypoślizgowe. Obuwie medyczne Julex posiada takie atesty i jest odpowiednio oznaczone. Nasze obuwie jest certyfikowane przez specjalizowane laboratoria. Testy przeprowadzamy już w fazie projektowania, zanim wprowadzimy je na rynek.

Podeszwy naszych butów zawodowych zapewniają znacznie większą przyczepność niż standardowe podeszwy z poliuretanu lub pianki EVA. Niezależnie od tego, czy pracujesz na śliskiej powierzchni, takiej jak kafelki lub beton, czy na suchej powierzchni pokrytej potrzebujesz pary butów antypoślizgowych.

Obuwie JULEX dla pracowników służby zdrowia

Jeśli szukasz trwałej, wysokiej jakości butów medycznych dla siebie, swojego zespołu lub na prezent dla medyka, to prawdopodobnie będziesz chciał/a wybrać markę, która specjalizuje się w obuwiu dla tej branży. Od ponad 35 lat produkujemy obuwie. Jesteśmy małą rodzinną firmą i skupiamy się na produkcji obuwia zawodowego. Nasze obuwie medyczne i buty zawodowe służy każdego dnia:

+ pielęgniarkom i pielęgniarzom, farmaceutom i farmaceutkom, lekarzom i lekarkom, fizjoterapeutom i fizjoterapeutkom, stomatologom i stomatolożkom, kosmetyczkom, fryzjerkom i fryzjerom, pracownikom służby zdrowia w bezpiecznej pracy pozbawionej bólu stóp, kolan i kręgosłupa

+ pracownikom przemysłu spożywczego cieszyć się lepszym zdrowiem poprzez ograniczenie wypadków przy pracy

+ Pracownikom sektora elektronicznego eliminować wyładowania elektrostatyczne (ESD)

Produkujemy profesjonalne obuwie medyczne, buty zawodowe, obuwie robocze, obuwie zdrowotne oraz buty ortopedyczne robione na miarę. Dzięki takiej specjalizacji zespół JULEX potrafi bardzo dobrze pomóc w doborze najlepszych modeli obuwie.

Poniżej kilka ciekawych faktów na temat naszego doświadczenia:

 1. 3.000.000 par obuwie medycznego z czego 2.200.000 stanowi obuwie medyczne damskie
 2. 5.000 butów ortopedycznych
 3. 10.000 wkładek indywidualnych ortopedycznych

Nie znamy się na produkcji obuwia dla sportowców. Nie znamy się na produkcji obuwia wyjściowego, ale na naprawdę robimy świetnej jakości, bardzo wygodne buty medyczne.

Produkcja obuwia, Fabryka julex, fabryka butów medycznych, produkcja

Oddychające i lekkie obuwie medyczne damskie i męskie

Większość ludzi nie zastanawia się nad tym, że całodzienne stanie na nogach może być męczące. Ale jeśli nie nosisz odpowiedniego obuwia medycznego, może to być jeszcze bardziej wyczerpujące, niż powinno być. Noszenie ciężkich, sztywnych i niewspierających butów może dodatkowo obciążać nogi i plecy, prowadząc do bólów, pęcherzy i innych problemów. Dlatego tak ważne jest noszenie lekkich butów medycznych z dobrym podparciem łuku i dużą swobodą ruchów palców.

Takie buty będą przewiewne, dzięki czemu stopy będą mogły oddychać i pozostaną chłodne przez cały dzień. Warto również upewnić się, czy wybrane obuwie medyczne posiada amortyzację, zwłaszcza w okolicach pięty i podbicia stopy, gdzie stawiasz najwięcej kroków. Pamiętaj, że robisz w pracy 10.000 kroków, zatem dobre obuwie medyczne naprawdę jest ważne.
Buty medyczne JULEX mają odpowiednie oznaczenia dotyczące:

 1. materiał spodu
 2. materiał cholewki
 3. materiał wyściółki
 4. antypoślizgowa podeszwa
 5. oddychające materiały
 6. profilowana wkładka
 7. ruchomy pasek na piętę
 8. amortyzacja pięty
 9. antybakteryjna podeszwa
 10. obuwie antyelektrostatyczne
 11. Ochrona spodu przed promieniami UV
 12. Certyfikat CE
 13. Certyfikat HACCP
 14. Certyfikat EN-20347


Produkcja chodaków medycznych

Trwałe obuwie medyczne

Jeśli nosiłaś/nosiłeś już "sportowe" klapki lub buty typu crocs w pracy, to już wiesz, że nie jest to idealny wybór do pracy na dyżurze w szpitalu. Buty typu crocs były modne wśród pracowników służby zdrowia. Są one jednak szczególnie nieodpowiednie w upalne dni, gdyż sprzyjają poceniu się stóp. Dodatkowo większość takich produktów nie ma odpowiednich certyfikatów i nie przechodzi testów potwierdzających, iż nadają się do wykorzystania w pracy.

Buty medyczne damskie i męskie JULEX są obuwiem zawodowym przeznaczonym do profesjonalnego użytku. Nasze buty są przeznaczone zarówno dla pracowników służby zdrowia oraz osób wykonujących pracę stojąco chodzącą. Nasze buty wykorzystywane jest przez pięć dni w tygodniu przez osiem godzin przez dziesiątki tysięcy klientów. Nasi klienci potwierdzają, że buty JULEX są trwałe, wygodne. Buty medyczne damskie i klapki medyczne JULEX to profesjonalna alternatywa dla klapek typu crocs lub obuwia przeznaczonego do użytku prywatnego.

Przygotowanie cholewki na buty medyczne

Zapraszamy na zakupy

Poszukując obuwia medycznego należy wziąć pod uwagę wiele rzeczy tj. cholewka, materiały, antypoślizgowa podeszwa, antybakteryjna podeszwa, antystatyczność, przewiewność materiałów, certyfikaty etc. Wszystkie te właściwości mogą przyprawić o zawrót głowy. Przecież wybierasz tylko klapki medyczne. Ale nie martw się! Dobrze trafiłeś, gdyż w JULEX na prawdę znamy się na butach dla personelu medycznego. Jeśli szukasz czegoś lepszego niż buty z hipermarketu to buty JULEX są dobrym wyborem. Tysiące pielęgniarek i lekarzy w Polsce korzysta z naszego obuwia każdego dnia. Mamy nadzieję, że wkrótce i Ty dołączysz do grona naszych klientów. Jeśli szukasz obuwia medycznego dla siebie, na prezent to zapraszamy do na zakupy w naszym sklepie internetowym, gdzie oferujemy modne buty medyczne, małe i duże rozmiary, gwarantujemy atrakcyjne ceny i komfort zakupów oraz łatwe zwroty i wymianę. Więcej w naszym sklepie na https://www.obuwiemedyczne.pl/

Produkcja cholewki na buty medycznePOWRóT

Obuwie antystatyczne i buty robocze ESD chronią wrażliwy sprzęt lub komponenty przed wyładowaniami elektrostatycznymi w różnych branżach. Należą do nich: przemysł elektroniczny, przemysł lotniczy, produkcja półprzewodników i produkcja urządzeń przemysłowych, telekomunikacja, produkcja komputerów i przemysł medyczny, przemysł optyczny.

Nowy produkt w naszej ofercie i na Polskim rynku branży BHP/PPE. Nakładki Steel-Flex to rozwiązanie zaprojektowane i wyprodukowane w Kanadzie, sprawdzone już na jednym z najbardziej zaawansowanych rynków pracy i PPE na świecie - w USA.

Obuwie operacyjne to szczególny rodzaj obuwia zawodowego. To jeden z elementów ubioru stosowanego w salach zabiegowych. Możne je wysterylizować, wyprać w myjce lub pralce.

Kuchnia i szeroko rozumiana gastronomia nazywana często HORECA (od hotele, restauracje, catering) to wyjątkowe miejsca pracy ze względu na temperatury i wilgotność tam panującą.

To obuwie ochronne i zawodowe wykorzystywane przede wszystkim w przemyśle spożywczym, przetwórstwie mięsnym, piekarniach, zakładach mięsnych i zakładach rybnych stosujących normy HACCP.

Najlepsze obuwie medyczne do pracy w szpitalu to takie, w którym stopa ma zapewniony maksymalny komfort podczas wielogodzinnego dyżuru. Personel medyczny, lekarze czy pielęgniarki, przemierzają kilometry korytarzy po twardym, nierównym podłożu co ma wpływ na przenoszenie drgań i wibracji na układ kostno-stawowy.

Drewniaki, chodaki, pantolety od wielu lat są ulubionym modelem obuwia zawodowego, profilaktycznego używanym w szpitalach i ogólnie rozumianej Służbie zdrowia. Ale nie tylko.

Przy pomocy naszego schematu mogą Państwo samodzielnie kontrolować budowę i ustawienie kończyn dolnych (kolan, pięt, stóp, palców)

Bóle odcinka szyjnego, a co za tym idzie ograniczenia ruchomości odcinka szyjnego kręgosłupa są coraz powszechniejszym problemem. Po odcinku lędźwiowym jest to druga najczęstsza lokalizacja dolegliwości.

Ostroga piętowa

03.06.2017

Jest to stan zapalny rozcięgna podeszwowego prowadzący do powstania twardej narośli kostnej na kości piętowej. Przyczyny powstawania ostrogi piętowej nie są do końca znane. Wśród czynników ryzyka podaje się pracę stojącą, nadwagę, niedopasowane i niewygodne obuwie, intensywne uprawianie sportu. Ostroga może dotyczyć tylko jednej pięty lub może pojawić się obustronnie.

TOP
Pro více informací prosím kontaktujte naše Obchodni Odděleni:
+48 (33) 815 66 11
sales@julex.pl
Prašome susisiekti su musu produkcijos atstovu Lietuvos, Latvijos ir Estijos šalims: UAB "VITAMEDA"

http://www.craftwear.lt/
http://www.vitameda.lt/

Telefonas: +370 37 33 74 14
El. paštas: info@vitameda.lt