ODWIEDŹ TAKŻE
nasz sklep internetowy

www.obuwiemedyczne.pl

Obuwie zdrowotne, ESD, nakładki ochronne na palce bhp

Od 35 lat pomagamy naszym klientom

+ Lekarzom i lekarkom, pielęgniarkom i pielęgniarzom, farmaceutom i farmaceutkom, fizjoterapeutom i fizjoterapeutkom, stomatologom i stomatolożkom, kosmetyczkom, fryzjerkom i fryzjerom, pracownikom służby zdrowia w komfortowej pracy bez bólu stóp, kolan i kręgosłupa

+ Pracownikom przemysłu spożywczego cieszyć się lepszym zdrowiem poprzez ograniczenie wypadków przy pracy

+ Pracownikom sektora elektronicznego eliminować wyładowania elektrostatyczne (ESD)

Produkujemy obuwie zdrowotne, medyczne, zawodowe, ESD,

Produkujemy profesjonalne obuwie medyczne, zawodowe, robocze, ESD oraz obuwie zdrowotne. Dzięki tej specjalizacji nasz zespół potrafi bardzo dobrze doradzić, jakie modele najlepiej sprawdzą się u klientów.

Dlaczego my

3.000.000 butów medycznych

5.000 miarowych butów ortopedycznych

10.000 wkładek indywidualnych ortopedycznych

Znamy się na produkcji obuwia medycznego i profesjonalnego, a od 10 lat również produkujemy obuwie ortopedyczne dla pacjentów. Łączenie doświadczenia w masowej produkcji butów medycznych i zawodowych z doświadczeniem w produkcji obuwia indywidualnego na miarę pomaga nam robić lepsze, trwalsze i bardziej wygodne obuwie. 

Za co cenią nasi klienci

Doradzamy jakie buty wybrać

Potrafimy dobrze doradzić, jaki model najlepiej sprawdzi się. W razie pytań proszę dzwonić. Ewa i Iwona świetnie znają się na obuwiu medycznych, zawodowym i profesjonalnym. 

Pilotaż w realizacji zamówień

Często klienci chcą zamówić większą partię obuwia dla pracowników fabryki lub personelu szpitala. Jednak każda stopa jest inna i rozmiary obuwia są różne. Trzeba je przymierzyć, zanim kupimy. Jak taki problem rozwiązać w przypadku zamówienia dla szpitala i fabryki?

Możliwość wymiany

Błędne zamówienia stanowią nasz wspólny problem. Zdajemy sobie sprawę, że zamówienia lub nasze wysyłki mogą zawierać niewłaściwe modele. To zdarza się każdemu. Nie zostawiamy klientów z tym problem. Uważamy, że jest to nasz wspólny problem. Szybko na takie problemy reagujemy i skupiamy się na ich rozwiązaniu:

  1. wymieniamy rozmiary na właściwe

  2. Wymieniamy modele obuwie na te, które są potrzebne

  3. realizujemy dostawy w kilku partiach

Bezstresowe reklamacje

Każda reklamacja jest to dodatkowa praca dla osoby odpowiedzialnej za zamówienia lub BHP naszych klientów. Ich obsługa to czas, stres i dużo pracy. Pracujemy nad tym, aby uniknąć reklamacji, jednak nie możemy ich wykluczyć. W 2021 reklamacje stanowiły tylko 0,5% wyprodukowanego. Sprzedajemy 80.000 butów rocznie, zatem otrzymaliśmy tylko 405 reklamacji. 396 reklamacji rozpatrzy byliśmy pozytywnie i naprawiliśmy obuwie lub wymieniliśmy na nowe. Nasz proces obsługi reklamacji ogranicza niepotrzebny stres osób odpowiedzialnych za zamówienia i obsługę zaopatrzenia BHP w szpitalach, firmach produkcyjnych, piekarniach, firmach produkujących żywność. 

Rozmiary od 34 - 50

Wybrane modele obuwia dostępne są w rozmiarach od 34 do 48 lub 34 do 50. Dzięki temu możemy nasi klienci mogą realizować całościowo zamówienie obejmujące również bardzo małe i bardzo duże rozmiary od jednego producenta. 

TOP

przerwa wakacyjna 2024


Szanowni Państwo!

Zbliża się zaplanowana na 01.08-18.08.2024 przerwa wakacyjna w Grupie JULEX.

W tym czasie będą pracować, w formie dyżuru, nasze biura handlowe, magazyn oraz sklepy.

Realizacja niektórych zamówień może być niemożliwa lub się wydłużyć.

Dołożymy wszelkich starań aby zamówienia złożone do 10 lipca otrzymały gwarancję wysyłki.

Grupa JULEX

Pro více informací prosím kontaktujte naše Obchodni Odděleni:
+48 (33) 815 66 11
sales@julex.pl
Prašome susisiekti su musu produkcijos atstovu Lietuvos, Latvijos ir Estijos šalims: UAB "VITAMEDA"

http://www.craftwear.lt/
http://www.vitameda.lt/

Telefonas: +370 37 33 74 14
El. paštas: info@vitameda.lt