ODWIEDŹ TAKŻE
nasz sklep internetowy

www.obuwiemedyczne.pl

NOWOŚĆ - Nakładki Ochronne Steel-Flex

NOWOŚĆ - Nakładki Ochronne Steel-Flex


Nowy produkt w naszej ofercie i na Polskim rynku branży BHP/PPE. Nakładki Steel-Flex to rozwiązanie zaprojektowane i wyprodukowane w Kanadzie, sprawdzone już na jednym z najbardziej zaawansowanych rynków pracy i PPE na świecie - w USA. Noski Ochronne Steel-Flex to produkt ciągle poddawany testom i kontrolom jakości.

Tymczasowa ochrona palców znajduje zastosowanie wszędzie tam gdzie występuje ryzyko urazów kończyn dolnych. W odróżnieniu od standardowych nosków chroniących stopy Nakładki Steel-Flex chronią również obuwie przed uszkodzeniem i zabrudzeniem w miejscach pracy. Noski ochronne mają zastosowanie przy zatrudnianiu osób na okres próbny, zastępstwo czy też przy outsourcingu pracowników w agencjach pracy tymczasowej.

Nakładki ochronne Steel-Flex mogą być przekazywane kolejnym osobom bez obaw o higienę. Są niewielkich rozmiarów i łatwe w przechowywaniu. Bardzo ważnym rozwiązaniem jest to, że każda nakładka pasuje na lewy lub prawy but. Wystarczy tylko dobrać dwa takie same rozmiary, które rozróżnione są kolorami metalowych podnosków i gotowe. Dla jak najlepszego komfortu użytkowania zaprojektowano je na niskim bieżniku oraz w ośmiu zakresach rozmiarowych (od 34 do 50) aby optymalnie dopasować nakładkę do buta użytkowania. Zapobiega to niepotrzebnemu naciskowi na obuwie oraz zsunięciu się nakładki. Często jest problem z dostępnością butów ochronnych z noskiem w rozmiarze 34 lub 35 a takie rozmiary Steel-Flex są dostępne u nas w magazynie od ręki.

Najważniejszą ich zaletą to materiał z którego je wykonano: TPR który daje noskom Steel-Flex duże właściwości antypoślizgowe zgodne z CE w klasie SRA (najczęściej wymagane w zakładach pracy), odporność na oleje, kwasy i środki czyszczące. Dodatkowo są wodoszczelne. Łączą wytrzymałość, rozciągliwość, długą żywotność i trwałość w przechowywaniu.


Coraz większy nacisk kładziemy na bezpieczeństwo w miejscu pracy. Tworzy się dobre praktyki BHP i realnie się ich przestrzega. Nie każdy nosi obuwie ochronne z metalowym noskiem, czasem może zabraknąć obuwia ochronnego do wydania pracownikowi albo menadżerowi, który właśnie odwiedza zakład i wtedy właśnie są potrzebne nakładki ochronne.

Często do zakładu przyjeżdża klient, menadżer, konsultant albo audytor który chce zobaczyć linię produkcyjną lub magazyn ale nie posiada obuwia ochronnego. Można mu wydać buty ochronne z noskami – ale to może dużo kosztować w perspektywie kilku lub kilkunastu wizyt. Dlatego w takich sytuacjach warto mieć pod ręką produkt, który mu zapewni bezpieczeństwo a może być wykorzystany wielokrotnie. Tak samo jak przy wejściu do niektórych obiektów wydaje się np. kaski można też wydawać noski chroniące stopy.

W centrach logistycznych, powoli to już standard, że na wyposażeniu znajduje się kilka par nakładek ochronnych np. dla kierowców na czas załadunku lub rozładunku towaru.

Koszt czasu pracy, koszty opóźnień, niepotrzebny koszt obuwia ochronnego użytego tylko na jeden dzień - aby takim sytuacjom zapobiegać warto mieć nakładki ochronne np. w recepcji zakładu lub przy wejściu do obszarów zagrożonych urazami.

Noski ochronne to szybkie i proste rozwiązanie oraz doskonała alternatywa dla standardowych butów ochronnych z metalowym podnoskiem chroniącym palce stóp.POWRóT

Obuwie antystatyczne i buty robocze ESD chronią wrażliwy sprzęt lub komponenty przed wyładowaniami elektrostatycznymi w różnych branżach. Należą do nich: przemysł elektroniczny, przemysł lotniczy, produkcja półprzewodników i produkcja urządzeń przemysłowych, telekomunikacja, produkcja komputerów i przemysł medyczny, przemysł optyczny.

Jeśli pracujesz w branży medycznej w szpitalu, przychodni lub laboratorium to Twoja praca jest nie tylko ciężka fizycznie i psychicznie, ale także wymaga bycia na nogach przez cały dzień, każdego dnia. Jest to duże obciążenie dla stóp, kolan i kręgosłupa. Dlatego potrzebujesz pary butów, które wytrzymają obciążenie wynikające z 10.000 kroków które robisz dziennie, a jednocześnie będą trwałe i wyglądać profesjonalnie.

Obuwie operacyjne to szczególny rodzaj obuwia zawodowego. To jeden z elementów ubioru stosowanego w salach zabiegowych. Możne je wysterylizować, wyprać w myjce lub pralce.

Kuchnia i szeroko rozumiana gastronomia nazywana często HORECA (od hotele, restauracje, catering) to wyjątkowe miejsca pracy ze względu na temperatury i wilgotność tam panującą.

To obuwie ochronne i zawodowe wykorzystywane przede wszystkim w przemyśle spożywczym, przetwórstwie mięsnym, piekarniach, zakładach mięsnych i zakładach rybnych stosujących normy HACCP.

Najlepsze obuwie medyczne do pracy w szpitalu to takie, w którym stopa ma zapewniony maksymalny komfort podczas wielogodzinnego dyżuru. Personel medyczny, lekarze czy pielęgniarki, przemierzają kilometry korytarzy po twardym, nierównym podłożu co ma wpływ na przenoszenie drgań i wibracji na układ kostno-stawowy.

Drewniaki, chodaki, pantolety od wielu lat są ulubionym modelem obuwia zawodowego, profilaktycznego używanym w szpitalach i ogólnie rozumianej Służbie zdrowia. Ale nie tylko.

Przy pomocy naszego schematu mogą Państwo samodzielnie kontrolować budowę i ustawienie kończyn dolnych (kolan, pięt, stóp, palców)

Bóle odcinka szyjnego, a co za tym idzie ograniczenia ruchomości odcinka szyjnego kręgosłupa są coraz powszechniejszym problemem. Po odcinku lędźwiowym jest to druga najczęstsza lokalizacja dolegliwości.

Ostroga piętowa

03.06.2017

Jest to stan zapalny rozcięgna podeszwowego prowadzący do powstania twardej narośli kostnej na kości piętowej. Przyczyny powstawania ostrogi piętowej nie są do końca znane. Wśród czynników ryzyka podaje się pracę stojącą, nadwagę, niedopasowane i niewygodne obuwie, intensywne uprawianie sportu. Ostroga może dotyczyć tylko jednej pięty lub może pojawić się obustronnie.

TOP

Zmiana cen od 9 stycznia 2023.


Szanowni Państwo!

od 9 stycznia 2023 roku nastąpi zmiana cen. Wszystkie zamówienia złożone do dnia 5 stycznia2023 będą realizowane w starych cenach . 


Grupa JULEX

Pro více informací prosím kontaktujte naše Obchodni Odděleni:
+48 (33) 815 66 11
sales@julex.pl
Prašome susisiekti su musu produkcijos atstovu Lietuvos, Latvijos ir Estijos šalims: UAB "VITAMEDA"

http://www.craftwear.lt/
http://www.vitameda.lt/

Telefonas: +370 37 33 74 14
El. paštas: info@vitameda.lt